O mnie

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyłam w 2016 r. Obecnie jestem lekarzem po zakończonej specjalizacji z medycyny rodzinnej. Na co dzień pod swoją opieką mam Pacjentów w każdym wieku – zarówno tych najmłodszych, młodzież, młodych dorosłych jak i seniorów. Medycyna rodzinna pozwala mi na długofalową, holistyczną opiekę nad Pacjentami, dzięki czemu mogę się zająć zarówno leczeniem doraźnym jak i długofalową profilaktyką. Swoją wiedzę stale poszerzam m.in. biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach oraz śledząc najnowsze doniesienia z literatury fachowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej oraz Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, co pomaga mi w stałym podnoszeniu kwalifikacji oraz dążeniu do osiągnięcia najwyższych standardów w opiece nad Pacjentami.

KONTAKT

Adres:
ul. Przeskok 4
05-822 Milanówek

telefon: 507327685

Administratorem danych osób kontaktujących się jest Karolina Ciekańska, prowadząca działalność pod nazwą „Ars Curatio Karolina Ciekańska” z siedzibą w 05-822 Milanówek, ul. Przeskok 4. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie na żądanie osoby, której dane dotyczą. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

REGULACJE PRAWNE

Ars Curatio 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram